Kohe-kohe, 1. oktoobril on rahvusvaheline eakate päev, mida ÜRO algatusel tähistatakse juba aastast 1991. Seoses eakate päevaga toimub terve nädala jooksul mitmeid eakatele mõeldud sündmusi, millel ka Medi osaleb.

Medi häirenuputeenuse ja teiste eakate iseseisvat elamist võimaldavate lahendustega saab lähemalt tutvuda Eakate Festivalil. Festival toimub 1.-2. oktoobril Salme Kultuurikeskuses Tallinnas. Ootame teid teisipäeval kell 10-19 ja kolmapäeval kell 10-17 suure saali kohal II korrusel.

Festivalil saab targemaks tervislike eluviiside, kaasaegsete abivahendite, sotsiaalhoolekandeteenuste jpm osas. Kuulamist, vaatamist, teiste kogemustest õppimist ja ka ise proovimist jagub kõigile. Ka noorematel tasub kohale tulla, et oma vanematele-vanavanematele parimaid lahendusi leida. Avatud on ka tantsu- ja marionett-teatri saalid. Sõna saavad Tallinna linnapea Edgar Savisaar, Ivan Orav, dr Mark Levin jpt, esineb Voldemar Kuslap.

Medi häirenuputeenust tutvustakse mõlemal festivalipäeval. Saate ise häirenuppu käele ja kaela proovida, kõnekeskuse operaatoritega suhelda ja spetsialistide käest kõikidele oma küsimustele vastused. Samuti kehtib Eakate Festivali eripakkumine – tulge ja otsige meid festivali II korrusel üles!

Eakate festivali programmiga saab tutvuda kodulehel www.eakatefestival.ee. Toreda kohtumiseni!