Medi kasutab üle 35-aastase kogemusega, maailma juhtivasse Tunstall Groupi kuuluva  Skandinaavia hoolekandeseadmete arendaja ja tootja STT Condigi  kõrge töökindlusega ja innovatiivseid hoolekandetelefone, häirenuppe ja lisaandureid. Näiteks Rootsis on häirenuputeenusel juba üle 160 000 ja Soomes üle 80 000 igapäevase kasutaja ning nende riikide ja seadmete tootja aastakümnete pikkune kogemus on ka Medi teadmistepagasi alus.

Kasutame nii lauatelefoni- kui mobiilivõrgus töötavaid hoolekandetelefone ning sellest kuni 150 meetri raadiuses töötavat randmel või kaelas kantavat, maailma parimaks hinnatud väikest, mugavat ja veekindlat häirenuppu. Kõige populaarsem on ekstra turvalisust pakkuv kukkumisanduriga häirenupp.

Hoolealusel ei pea olema kodus lauatelefoniliini ega mobiiltelefoni. Lauatelefoniliinita hoolealuste puhul kasutame Eestis üle 25-aastase kogemusega Telia kvaliteetseimas mobiilsidevõrgus toimivat hoolekandetelefoni ning ka mobiilsidekulud katab Medi.

Koju paigaldataval hoolekandetelefonil on käed-vabad kõlar ja mikrofon, mille vahendusel hoolealune saab Medi abikeskuse operaatoriga suhelda. Keskmise suurusega korteris on heli avatud vaheuste korral piisavalt hästi igasse ruumi kosta. Voolukatkestuse korral säilib abi kutsumise võimalus tänu hoolekandetelefoni akule, mis kestab ooterežiimis lauatelefoniseadmel kuni 3-4 ööpäeva ja mobiilivõrguseadmel kuni 4-5 ööpäeva.

Kõikidele Medi pakutavatele seadmetele kehtib kaheaastane garantii. Tolmu- ja veekindla häirenupu patarei kestab 5 aastat või 100 000 vajutust ehk 5 aasta jooksul 55 vajutust päevas. Kukkumisanduriga häirenupu patarei kestus on 2 aastat. Seadmed on kasutajale täiesti hooldusvabad.

Standardkomplekti kuulub hoolekandetelefon ja häirenupp. Kindlustunde suurendamiseks ja lisaanduri aktiveerumise korral automaatse häirekõne algatajaks Medi abikeskusse – selleks, et häire korral kiiremini reageerida – saab lisada täiendavaid elusid päästvaid andureid:

Kõik lisaandurid (v.a. ravimidosaator ja pliidivalvur) annavad häiret saades ja anduri aktiveerudes automaatselt signaali hoolekandetelefonile, mis helistab ilma hoolealuse poolt häirenuppu vajutamata automaatselt Medi abikeskusesse, kus operaator saab vastavalt reageerida.

Teeme kõik selleks, et aidata ja elusid päästa!