NB! Paraku pole toode enam saadaval ega tellitav. Tegeleme uue positsioneerimislahenduse leidmisega.

Yepzon One on väike, kena, toimiv ja ülimalt lihtne asukoha tuvastamise lahendus. Yepzonit kasutatakse laialdaselt eakate, laste, lemmikloomade või kasvõi auto ja paadi asukoha tuvastamiseks. Just sel hetkel kui teil seda vaja, nt hädaolukorras või väärtusliku eseme kaotamise puhul. Lahendus töötab kõikjal maailmas, kus toimib GPS ja mobiilivõrk.

Yepzon kaalub vaid 46 grammi, mõõdud on 4.1 x 7.4 x 1.6 cm. Seade on põrutus- ja veekindel (IP65). Aku kestus on kuni 4 nädalat (sõltub positioneerimise sagedusest).

Asukoha tuvastamine toimub Google Android, Apple iOS või Windows Phone lihtsa nutirakenduse vahendusel. Seadmel endal pole ühtegi nuppu, kasutaja ei saa seda kogemata välja lülitada. Väga kergelt kasutatavas nutirakenduses on näha seadme asukoht, aku laetuse tase jm vajalik info. Seadistada on võimalik teavitused, kui Yepzon pole liikunud teatud aja jooksul või kui see hakkas liikuma.
Nutiseadme ja Yepzoni ühekordseks seostamiseks on vajalik Androidi puhul lähiväljaside (NFC), iOS ja Windows Phonel sinihammas (BlueTooth).

Yepzon One on vajalik abivahend, mis aitab vajadusel kiiresti tuvastada teile kalli inimese, lemmiklooma või eseme asukoha.

Vaadake, kuidas Yepzon toimib ja turvab – Yepzoni video Youtube-s.