Eile, 1. oktoobril oli rahvusvaheline eakate päev, mida ÜRO algatusel tähistatakse aastast 1991. Sel aastal oli päeva teemaks “Pikaealisus: tuleviku vormimine”. Seoses eakate päevaga toimub terve nädala jooksul mitmeid eakatele mõeldud sündmusi, millel ka Medi häirenuputeenus osaleb.

Medi häirenuputeenusega saab lähemalt tutvuda Eakate festivalil. Festival toimub 5.-6. oktoobril Salme Kultuurikeskuses Tallinnas. Külalisi oodatakse reedel kell 10-19 ja laupäeval kell 10-17.

Kohapeal saab targemaks tervislike eluviiside, kaasaegsete abivahendite, sotsiaalhoolekandeteenuste jpm osas. Kuulamist, vaatamist, teiste kogemustest õppimist ja ka ise proovimist jagub kõigileeakatele! Aga ka noorematel tasub kohale tulla, et oma vanematele-vanavanematele parimaid lahendusi leida.

Medi häirenuputeenust tutvustakse ja näidatakse mõlemal festivalipäeval. Saate häirenuppu käele ja kaela proovida, kõnekeskuse operaatoritega suhelda ja nõuandjate käest kõikidele oma küsimustele vastused. Samuti kehtib eakate festivali eripakkumine – tulge ja otsige meid festivalil üles! Asume saali kohal II korruse koridoris.

Eakate festivali programmiga saab tutvuda messi kodulehel www.eakatefestival.ee.