Ei tea, kas “süüdi” on lumerohke talv, praktilisem meel, suurem hoolivus, esmakordne võimalus saada häirenuputeenust kõikjal Eestis – või kõik kokku – ent Medi jõulukuu üleskutse on läinud asja ette. Mitmed pered on juba teinud ja mitmed veel tegemas oma kallitele lähedastele tõeliselt vajalikku kingitust – Medi häirenuputeenusega kasvavat kindlustunnet.

Nagu teatas meile üks meesterahvas, kelle üksinda elav eakas ema tänu temale novembri lõpust Medi häirenuputeenust kasutab: “Otsustasin teha emale tõeliselt praktilise ja kasuliku jõulukingituse.“.
Medi arvates oli see äärmiselt tore ja soe mõte, mida kinnitas eriti hästi teiste hulgas üks kommentaar Medi Facebooki lehel: “Tegelikult oleks selline kingitus tõepoolest väga kasulik kingitus eakale vanemale… Mitte mõni mõttetu ese, mida vanainimestel on kuhjaga kogunenud aastate jooksul. Saab kinkida ka turvatunnet…“.

Kui ka teil on üle 70-aastane või liikumisraskusega üksi elav sugulane ei ole veel hilja talle ja sellega ka kõikidele teistele hoolivatele sugulastele suuremat turvatunnet ja teadmist pakkuda, et vajadusel on abi vaid ühe nupuvajutuse kaugusel.

Medi soovib turvalist jõuluaega kõigile! Hoolime oma lähedastest ning näitame ja ütleme seda ka välja! Ja mitte ainult jõulukuul, vaid kogu aeg.