Sel aastal võiks oma eakatele lähedastele teha tõeliselt väärt ja vajaliku jõulukingituse. Kingituse, mis aitab neil iga päev oma kodus kindlamalt tunda ja võib ühel päeval isegi elu päästa. Nutikamad said juba pihta – häirenupp! Just seda häirenuputeenus pakub ja on Eestiski kümneid kordi aidanud elu päästa. Rääkimata sadadest kergematest õnnetustest, mis tänu häirenupule pole muutunud tõsiste tagajärgedega traumadeks.

Selleks, et otsustamine veelgi lihtsamaks teha, kehtib aasta lõpuni Medi häirenuputeenusega liitunutele kuutasu 0 eurot! Saite õigesti aru, kuutasu puudub. Ruttu-ruttu, kingikotti saagu häirenupp! Võtke meiega kohe ühendust ja lahendame kingimured koos ning kiiresti.

Ka automaatne ravimidosaator on väärt kingitus, mis aitab lähedasel iseseisvalt oma kodus kauem ja muretumalt elada. Seade tuletab meelde ravimite õigeaegset võtmist, teeb määratud ajal kättesaadavaks vaid ettenähtud ravimi ning välistab üledoseerimise ja vale ravimi võtmise. Seda väärt abivahendit ei pea ostmagi, nüüd saab seda erakordselt soodsalt rentida – kõigest 9.90€/kuu.

Teeme sel aastal oma lähedastele tõeliselt väärt ja vajaliku jõulukingituse! Medi kingikontor on avatud aasta lõpuni, vajadusel isegi pühade ajal. Teie lähedaste heaks.