Eile kirjutas medi.ee Facebooki lehele jaanuaris oma sugulasele häirenuputeenuse tellinud Matilde Pärnust kena mõttetera. Hooliv sugulane tõdes: “Häirenuputeenus on väga vajalik inimestele, kes käivad tööl, aga kodus eakad vanemad või tuttavad. Väga tänuväärne teenus, sest on eakal häirenupp  olete ka ise rahulikumalt tööl. Ühe vajutusega häirenupul läheb teade keskusesse ja edasi usaldatud isikutele telefoni teel ja kohe on eakal abi.”

Oleme sarnast rahulolu ja tänusõnu kuulnud väga paljude teistegi lähedaste suust, kes peavad olema pikki päevi või isegi nädalaid oma kallitest lähedastest eemal. Selleks, et nemad vähem muretseksid, kas eaka lähedasega kodus ikka kõik korras on ja nad toimunud õnnetusest ning abivajadusest koheselt teada saaksid, ongi nad valinud Medi häirenuputeenuse. Nende eakate lähedaste aitamine ja kindlustunde tagamine ongi meie ja meie lahenduste põhitöö. Eriti siis, kui oleme taas kord kedagi tõsises hädas aidanud, saame indu ja jõudu, et jätkata sära silmis. Sest teadmisest, et oleme aidanud kellegi elu päästa ja taganud kõigile hoolivatele lähedastele hingerahu, pole miskit paremat.

Kui ka teid või teie lähedasi saab häirenuputeenus aidata, võtke palun ühendust telefonil 661 8181 või e-postil info(ät)medi.ee.

Hoolime teie lähedastest teiega koos!