97 aastat tagasi pandi alus meie ühiselt armastatud kodumaale, Eesti Vabariigile. Riik on selle ajaga elanud üle erinevaid aegu, on end vahepeal kaotanud ja kirglikult uuesti ellu äratatud. Ajalugu arvestades tõdeme, et pole midagi meeldivamat kui sündida, kasvada, elada ja töötada vabas riigis.

Meie omalt poolt soovime Eesti elanikele pakkuda midagi sellist, mida Eestis varem ei tehtud. Seepärast me peagi juba ligi viis aastat tagasi kõikjal üle Eesti häirenuputeenust osutama hakkasimegi. Teeme seda ka täna ja lubame teha ka homme. Sotsiaalse ettevõtmisena kannustab meid soov panustada meie ühiskonna eakaimate ja väetimate isikute heaollu, nende turvalisusse ja võimaldada neil edasi elada oma armsaks saanud kodudes. Just seda häirenuputeenus võimaldabki.

Täna, kodumaa 97. pidupäeval peame eriliselt meeles meie 97-aastaseid ja veelgi vanemaid hoolealuseid. Oleme teie jaoks alati olemas, kõigest ühe nupuvajutuse kaugusel. Kas pole mitte hinge rahutoov teadmine, ja seda nii hoolealustele endile kui ka nendest hoolivatele pereliikmetele. Hoolime meiegi.

Täna tõstame koos toosti hoolimise ja vaba riigi auks!