24. veebruaril saabub järjekordne pidupäev – meie kodumaa, Eesti Vabariigi 96. sünnipäev. On, mida tähistada.

Selle, ligi 100 aasta jooksul on toimunud nii mõndagi. On olnud kehvemaid ja ka paremaid aegu. Eesti rahvas on muutunud ja jätkuvalt muutumas üha euroopalikumaks ja edukamaks. Meilegi on jõudnud paljud head lahendused ja abivahendid, mis meid aitavad. Päris mitmed sellised innovatiivsed lahendused oleme ka ise välja mõelnud, selle üle tasub eriti uhke olla!

Meie oleme Medi häirenuputeenust ja teisigi iseseisvalt elamist võimaldavaid lahendusi üle Eesti osutanud kolm ja pool aastat. Oleme veel noor, kuid kiirestiarenev ja pidevalt õppiv sotsiaalne teenusepakkuja. Eriti tore on, et meie hoolealuste hulgas on inimesi, kes mäletavad isegi Eesti Vabariigi sündi! Meie hoolealuste hulgas on mitmeid 96-aastaseid, on ka 100-aastane vanaproua.

Meid on siin maal küll vähe, kuid seda enam peame hoidma neid, kes meile kallid. Soovime oma praegustele ja tulevastele hoolealustele ning kõikidele hoolivatele eestimaalastele ilusat ja rõõmsat Eesti Vabariigi aastapäeva!

Kõige südamlikumad soovid saadame Eestimaa 96-aastastele ja veelgi vanematele kodanikele, kellest mitmed on ka Medi hoolealused!