Selgi aastal võiks – eriti pühade lähenedes – mõelda eakate lähedaste ja omavalitsuste sotsiaalvaldkonna vastutajatel oma hoolealuste peale ning teha neile tõeliselt vajalik ja väärt kingitus. Kink, mis kestab aastaid ja võib elugi päästa aidata.

Omalt poolt teeme otsustamise lihtsamaks ning kingime aasta lõpuni mitmeid soodustusi:

1. Mobiilivõrgus autonoomselt töötava hoolekandetelefoni seadmekomplekti rent vaid 9€/kuu (tavamaksumus 22 €/kuu e. soodustus -59%). Liitudes kehtib soodustus püsivalt, seni kuni teenust kasutatakse. Mobiilivõrgu hoolekandetelefoniga saame häirenuputeenust osutada igas Eestimaa nurgas, ka seal, kus lauatelefoniliini polegi. Pealegi töötab mobiilivõrgu hoolekandetelefon mitu päeva ilma voolutagi. Soodustus ei kehti kukkumisanduriga häirenupu rendile.

2. Fiksvõrgu hoolekandetelefoni seadmekomplekti maksumus ainult 199€ (tavahind 255€ e. soodustus -22%), kui on soovi soetada (Telia) lauatelefoniliinil töötav hoolekandetelefon koos 5-aastase patareiga häirenupuga (ei sisalda kukkumisanduriga häirenuppu).

3. Automaatne ravimidosaator kõigest 199€ (tavahind 268€ e. soodustus -26%). Ravimidosaator on äärmiselt kasulik abivahend unustama kippuvale ravimivõtjale, kes peab kindlal ajal kindlaid ravimeid manustama. Alternatiivselt saab ravimidosaatorit rentida kuutasuga vaid 9.90€, nii kaua kuni lahendust vajatakse. Ravimidosaatorist saab lähemalt lugeda Õhtulehe artiklist.

Kõiki soodustusi saab kasutada aasta lõpuni. Hea nõu ja tellimine nõuandetelefonil 661 8181 või e-postil info[@)medi.ee.

Tehke sel aastal oma lähedasele tõeliselt väärt kingitus!