Medi kui innovatiivne ja innukas, üleriiklikult veel värske hoolekandeteenuse arendaja, eestvedaja ja osutaja kaasati Innovatsiooniaasta projekti IN.ee.

Oleme nüüdseks üle aasta osutanud esimesena kõikjal Eestis kaasaegset ja professionaalset häirenuputeenust. Teenust, mis aitab peamiselt eakatel ja puuetega inimestel end oma kodus kindlamini tunda ja õnnetuse, terviserikke või ka hädaohu korral alati ühe nupuvajutusega abi kutsuda.

Esimese ja ainsana Eestis on võimalik Medi häirenuputeenust kasutada ka hoolealustel, kel puudub kodus lauatelefoniliin. Meie teenusest abi saamiseks ei pea hoolealusel endal ühtegi sidevahendit olema – sel juhul paigaldame kvaliteetseimas mobiilivõrgus toimiva hoolekandetelefoni ning suudame teenust osutada nii väikesaartel, üksikutes maakohtades kui ka suurlinnades.

Me mõtleme iga päev, kuidas Medi häirenuputeenust, ladusaid teenindusprotsesse ja teeninduse kõrget kvaliteeti veelgi parendada ning töötame selle kallal pidevalt. Ikka selleks, et meie hoolealused ja nende lähedased saaksid end kindlalt tunda.

Innovatsioon on pidev areng kõigile kasulikus suunas, parema tuleviku nimel.

Medi häirenuputeenus Innovatsiooniaasta IN.ee kodulehel.