Medi häirenupu teenus päästis saarlase elu!Saime eaka meesterahva sugulane Riinalt äsja alloleva kirja: “Medi häirenuputeenus töötas täna öösel! Tänu sellele käivitus toimingute jada ning mu vanaonu viidi kiirabiga Kuressaare haiglasse. Naabrinaine helistas mulle kella kahe paiku öösel, ta oli Medist kõne saanud ning läks võtmega vanaonu juurde. Vanaonu oli köögis puukasti kõrval põrandal maas olnud. Ei rääkinud, polnud kontaktne, aga käed-jalad olid töötanud. Kiirabi viis ta kaasa. Praegu helistasin haiglasse. Arst ütles, et vanaonu oli olnud maha jahtunud, aga on praeguseks üles soojenenud. Pidi kontaktne olema, räägib. Mis tal juhtus ja kuidas temaga on, selgub peale seda kui kompuutertomograafia tehtud. Aitäh Medile, tänu kelle teenusele ta üldse abini jõudis!

Just sellised, meie toredate hoolealustega juhtunud õnnetud, kuid õnneliku lõpuga lood ongi need, mis ka meil hinge seest soojaks teevad ja tegutsema innustavad. Oleme siiralt rõõmsad Riina vanaonu abisaamise ja temast hoolivate lähedaste üle, et häirenuputeenus sai nende eakat sugulast alajahtumisest ja küllap isegi surmasuust päästa. Jätkame oma tööd kõikjal üle Eesti juba 13-ndat aastat just selliste õnneliku lõpuga õnnetuste lahendamiseks! 🙂

Ärge oodake kuni teie lähedasega samasugune kukkumine või terviserike juhtub – mis võib pahatihti jääda ka viimaseks. Kinkige talle Medi häirenupp juba ennetavalt. Eriti nüüd, enne pühi. Selle aasta pühadekink olgu tõeliselt hädavajalik!