1. oktoobril on rahvusvaheline eakate päev, mida ÜRO algatusel tähistatakse juba aastast 1991. Seoses eakate päevaga toimub mitmeid eakamatele mõeldud sündmusi, millel ka Medi osaleb.

Medi häirenuputeenuse, kukkumisanduriga häirenupu, automaatse ravimidosaatori ja muude eakate iseseisvat elamist võimaldavate lahendustega saab lähemalt tutvuda V Eakate Juubelifestivalil. Juba viiendat korda toimuva Eakate festivali eesmärk on väärtustada eakate rolli ühiskonnas, näidata aktiivse ja tervisliku eluviisi võimalusi ning pakkuda kohtumis- ja suhtlemisvõimalust. V Juubelifestival toimub 1.-2. oktoobril Salme Kultuurikeskuses Tallinnas. Ootame teid mõlemal päeval kell 10-17 juba tuttavas kohas – suure saali kohal II korrusel.

Juubelifestivalil saab targemaks tervislike eluviiside, kaasaegsete abivahendite, sotsiaalhoolekandeteenuste jpm põneva osas. Kuulamist, vaatamist, teiste kogemustest õppimist ja ka ise järele proovimist jagub kõigile. Ka noorematel tasub kohale tulla, et oma vanematele-vanavanematele parimaid lahendusi leida. Sõna saavad teiste hulgas Jüri Ennet, Igor Mang, Merike Martinson, Vladislav Korzetš jpt.

Medi häirenuputeenust jt lahendusi tutvustakse mõlemal festivalipäeval. Saate ise kukkumisanduriga häirenuppu käele ja kaela proovida, kõnekeskuse operaatoritega suhelda ja meie spetsialistide käest kõikidele oma küsimustele vastused. Samuti kehtivad Eakate Festivali eripakkumised ja suur auhinnaloos – tulge ja otsige meid festivali II korrusel üles!

Eakate festivali programmiga saab tutvuda kodulehel www.eakatefestival.ee. Meeldiva kohtumiseni!