Meil on rõõm kutsuda omavalitsuste sotsiaalnõunikke, juhte, arendusnõunikke jt 16.-17. märtsil XII Linnade ja Valdade Päevadele Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuses Tallinnas.

On kahepoolselt kasulik ja meeldiv kohtuda nii kõigi nende omavalitsuste esindajatega, kellega koostöös me nende eakaid ja puuetega inimesi juba aitame kui ka nende otsustajatega, kellega oleme seni vaid telefonis ja e-kanalites suhelnud. Miks mitte kohtuda ka kolmepoolselt, et saada kaasaegsete hoolekandelahenduste sobivuse kohta tagasisidet neid juba kasutavatelt kolleegidelt. Kohapeal saame vahetult suhelda ja tutvuda nüüdseks juba üle viie aasta üle Eesti osutatud häirenuputeenust ning ka teisi iseseisvat elamist võimaldavaid abivahendeid – automaatset ravimidosaatorit ja elektrilist pliidivalvurit.

Uudisena on koos häirenuputeenusega saadaval hoolekandetelefoniga juhtmevabalt ühenduv optiline suitsuandur, mis lokaalselt aktiveerudes annab koheselt signaali Medi kõnekeskuse operaatorile, kes saab ohu korral veelgi kiiremini reageerida, aidates sellega päästa elusid ja vara.

Kõik pakutavad lahendused aitavad omavalitsusel eakate ja puuetega inimeste koduhoolduse uuele, Skandinaavias tavapärasele ja kaasaegsele tasemele viia ning aitavad päästa hoolealuste elusidki.

Samuti saame kohapeal arutada hooldekodude ja haiglate vajadustest ning õekutsungi-, patsientide jälgimise jm kaasaegsetest lahendustest, mis on hoolekandeasutustes tänapäeval lausa elementaarsed.

Päevade programmi, osalejate ja muu infoga saab tutvuda Taveco kodulehel.

Meid leiate suure konverentsisaali Grande esimese ukse kõrvalt. Jääme meeldiva kohtumiseni Linnade ja Valdade Päevadel 16.-17. märtsil!