Ühel suvepäeval saime Medi hoolealuse poeg Gustavilt Tallinnast sellised imelised ja siirad tänusõnad osutatud teenuse ning abi eest. Niivõrd vahetult positiivne tagasiside innustab meid ka vastu üheksandat tegevusaastat Medi häirenuputeenusega jätkama ja hoiab meil seda tehes säras silmis. Suur aitäh Gustavile toetavate tänusõnade eest!

“Kallis medi.ee häirenuputeenuse kollektiiv! Tänan teid mulle toeks olemast sel raskel perioodil, mil üritan harjuda mõttega, et 46 aastat kõrvuti oldud imeline aeg koos oma kalli emaga on pöördumatult möödunud! Aga – suureks abiks ja enesekindluseks oli mammal alati väike ja imeline abimees – häirenupp. Voodist kukkumine ja sellele järgnenud kiire ning asjatundlik tegutsemine pakkus emale tohutult tuge: „Kui imelihtsalt tänapäeval asjad käivad!“ Tänan teid kõiki mulle andmast asjatundlikke nõuandeid mamma eest paremaks hoolitsemiseks! Mul oli kodunt eemal olles alati kindel tunne, et häirenupp on emaga ja kõik on korras ning abi nupuvajutuse kaugusel.“
– Hoolealuse poeg Gustav Tallinnast

Olgu öeldud, et tema nõusolekul – ja isegi nõudmisel – me tema sõnad allpool ka avaldame: “Loomulikult võite ja lausa peate minu tänusõnu kasutama – see julgustab nii vajaliku teenusega ühinema. Emale oli häirenupp suureks moraalseks toeks, sest ema teadis, et abi on ainult ühe nupuvajutuse kaugusel. Eriti kindlalt tundis ta seda pärast voodist kukkumist ja abi kutsumist.”