Täna, 95 aastat tagasi polnud veel ei mobiiltelefoni ega häirenuppu. Abi kutsumise võimalusi üksinda kodus viibides oli kordades napimalt. Aastakümnetega on toimunud mitmeid olulisi demograafili muutusi. Elanikkond vananeb kõikjal, järgmise 35 aasta jooksul kahekordistub üle 80-aastaste inimeste arv.

Õnneks on toimunud olulisi positiivseid muudatusi ka muudes valdkondades. Telefonside on täna, 95 aastat hiljem, vabas Eestis igaühe jaoks kättesaadav. Meie lähinaabrite juures Skandinaavias on häirenupu-lahendused kasutusel juba üle 30 aasta. Medi osutab üle-eestilist häirenuputeenuse ligi kolm aastat. Jätkame oma missiooni, et ka meie väiksel ja armsal Eestimaal oleks igal eakal või puudega inimesel võimalik iseseisev ja turvaline elu oma kodus!

Meid on siin maal küll vähe, kuid seda enam peame hoidma neid, kes on meile kallid. Soovime oma praegustele ja tulevastele hoolealustele ning kõikidele hoolivatele eestimaalastele ilusat ja rõõmsat Eesti Vabariigi 95. aastapäeva!

Kõige südamlikumad soovid saadame meie 95-aastastele ja veelgi vanematele kodanikele, kellest mitmed on ka Medi hoolealused!