(foto: Mirror UK)Suurhaigla sotsiaaltöötaja Kristi saatis meile väga positiivse tagasiside häirenupu kasutuse ja kasude kohta. Teame, et temagi nõustatavaid on meie häirenupp juba aidata saanud.

Sotsiaaltöötaja Kristi tagasisidet saab lugeda ka meie soovituste lehel:

“Häirenuputeenuse kaudu on võimalik tagada nii teenuse kasutajale enesele kui tema lähedastele hingerahu ja seda ennekõike turvatunde kaudu. Võimalik on tagada kiiremini abi osutamine oludes, kus muidu adekvaatne abi hiljaks võib jääda. Väga vajalik on selline turvatunne mitte ainult üksi elavatele eakatele aga ka näiteks tööpäeva kestel üksi kodus olevale kroonilist või elu ohustavat haigust põdevale inimesele.
Oma igapäevatöös tervishoiu sotsiaaltöötajana kohtan tihti nii vähihaige enese kui ka tema pereliikmete hirmu ja kõhkluseid igapäevasel elukorraldusel – näiteks kahe keemiaravikuuri vahepealsel ajal võib ootamatult tekkida ravi kõrvaltoime, mis võib vajada kiiret meditsiinilist sekkumist ja/või adekvaatset nõustamist. Samuti on teenusest kasu olnud tagamaks turvatunne kodusele abivajavale naisele, keda seni hooldanud abikaasa haigestus ning sai julgemana tulla haiglasse ravile.“