Augustikuus kirjutati venekeelses ajalehes “Den za Dnem” ja seejärel avaldati Postimees.ru Gaseta Plussis asjalik artikkel häirenuputeenusest. Soovitame väärt lehelugu oma venekeelsetele tuttavatele lugemiseks jagada.

Ajakirjanik toob selgelt esile häirenuputeenuse ajaloo, tööpõhimõtted ning kirjutab selle kasudest eakate inimeste jaoks. Välja on toodud ka soovitused pöörduda teenuse saamiseks Medi häirenupteenuse või kohaliku omavalitsuse poole. Nendega aitame teil hea meelega suhelda meie.

Kiidetakse ka ainulaadset Medi kukkumisanduriga häirenuppu, mis edastab häirekõne kõnekeskuse operaatoritele isegi siis, kui hoolealune seda ise tugeva põrutuse tagajärjel teha ei saa. Nii ei jää abi saamata ka kõige kriitilisematel ja õnnetumatel juhtudel.

Resümeerides Den za Dnem artiklit: “помощь находится на расстоянии одного нажатия кнопки” – abi on ühe nupuvajutuse kaugusel!

Soovitame lehelugu oma venekeelsetele tuttavatele-sõpradele lugemiseks saata. Mine tea, kelle tervist ja ehk elugi sellega päästa aitate. Aitäh infot jagamast!