Kas teie teate, et septembrikuu teine pühapäev on riikliku tähtusega tähtpäev, vanavanemate päev? Sel aastal siis juba ülehomme!

Vanavanemate päeva eesmärgiks on tänada ning avaldada austust vanavanematele laste ja lastelaste kasvatamise, jagatud hoole ning armastuse eest. Tähtpäev aitab lastel saada teadlikumaks sellest, millist tugevust, teadmisi ja elutarkust vanavanemad pakkuda suudavad ning tihendaks eri põlvkondade vahelist suhtlemist. Tähtpäev on asjakohane austusavaldus ka riigi poolt ning võimaldab avalikult näidata vanavanemate tähtsust eelkõige perekonna, aga ka ühiskonna jaoks tervikuna. Allikas: Wikipedia.

Omalt poolt palume mõelda oma vanavanemate heaolu ja tervisliku seisundi peale. Vajadusel kaaluge nende kindlustunnet tõstma Medi häirenuputeenust, mis on aidanud kümneid ja kümneid vanavanemaid. Teadmine, et vanavanematega on kõik hästi, võimaldab ju kõigil perekonnaliikmetel end rahulikumalt tunda. Ja mitte vähetähtis pole teadmine, et vajadusel on vanavanemal abi vaid ühe nupuvajutuse kaugusel.

Muide, just septembrikuus on häirenuputeenus liitujatele enneolematult soodne, lausa -44%. Sest ohtlikumad aastaajad on peagi tulekul. Uurige ja küsige julgesti!