Talv on peagi käes. Jõuluaegki on saabumas. Pühad on kaunis ja härras aeg. Selle veedame ikka koos enda jaoks kallite inimestega. Vanemad, vanavanemad, ehk vaarvanemadki ja teised lähedased, kellest väga hoolime. Meie armsad (vana)vanemad peavad end ka peale jõuluaega kindlalt ja hästi tundma. Tõsise hädaohu korral olgu abi ühe nupuvajutuse kaugusel. Just seda turvatunnet eakamatele ja hingerahu kõigile nendest hoolijatele Medi häirenuputeenus pakubki.

Nüüd oleme meiegi omalt poolt vajaliku häirenuputeenuse kasuks otsustamise veelgi lihtsamaks teinud. Aasta lõpuni saavad kõik eraisikud teenuse käivitamistasu poolmuidu e. tervelt -50%!

Lisaks on aasta lõpuni liitudes 30% soodsam häirenuputeenus koos mobiilivõrgu hoolekandeseadme rendiga! Uhke mobiilivõrgu seadme kasutamine ei maksa nüüd sentigi enam kui seni soodsam, lauatelefoniliini seadme kasutus – nüüd pole vahet, kumb seade valida. Soodustus kehtib igakuiselt seni kuni teenust kasutatakse, mitte ainult aasta lõpuni.

Soovitame perekeskis pead kokku panna ning enne jõule või vähemalt aastavahetust eakamate lähedaste turvalisust tõstvad ning teile meelerahu tagavad otsused ära teha. Ja andke sellest ka meile teada. Võidavad teie (vana)vanemad, võidate ka teie.

Vajadusel küsige alati nõu – anname! Seda puha tasuta, soodustus -100%.