Meil on hea meel kutsuda omavalitsuste sotsiaalnõunikke, juhte, arendusnõunikke jt 25.-26. märtsil XI Linnade ja Valdade Päevadele Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuses Tallinnas.

On kahepoolselt meeldiv ja kasulik kohtuda nii nende omavalitsuse esindajatega, kellega me juba koostööd teeme kui ka nende otsustajatega, kellega oleme seni telefonis ja e-kanalites suhelnud. Miks mitte ka kolmepoolselt, et saaksite hoolekandelahenduste sobivuse kohta tagasisidet neid juba kasutavatelt kolleegidelt. Kohapeal saame vahetult suhelda ja tutvuda nüüdseks juba ligi viis aastat üle Eesti osutatud häirenuputeenust ning ka teisi iseseisvat elamist võimaldavaid abivahendeid – automaatset ravimidosaatorit ja pliidivalvurit. Kõik pakutavad lahendused aitavad omavalitsusel oma eakate ja puuetega inimeste koduhooldusteenuse uuele, Skandinaaviast tuttavale ja kaasaegsele tasemele viia ning aitavad päästa hoolealuste elusidki.

Samuti saame konverentsil rääkida hooldekodude ja haiglate vajadustest ning õekutsungi-, patsientide jälgimise jm kaasaegsetest lahendustest, mis on hoolekandeasutustes tänapäeval lausa elementaarsed.

Päevade programmi, osalejate ja muu infoga saab tutvuda kodulehel linnadvallad.ee.

Meid leiate suure konverentsisaali Grande esimese ukse kõrvalt. Jääme meeldiva kohtumiseni Linnade ja Valdade Päevadel 25.-26. märtsil!